Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
UDp5D4

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jun 13, 2018

more Recent Ratings
87 59% The Transporter 2 (2005) - Jun 13, 2018
74 4% The Bourne Identity (2002) - Jun 13, 2018
91 77% Deadpool (2016) - Jun 13, 2018
86 50% Edge of Tomorrow (2014) - Jun 13, 2018
92 90% Fast & Furious (2009) - Jun 13, 2018
80 27% Elysium (2013) - Jun 13, 2018
75 13% King Kong (2005) - Jun 13, 2018
85 40% Quantum of Solace (2008) - Jun 13, 2018
80 27% S.W.A.T. (2003) - Jun 13, 2018
90 68% The A-Team (2010) - Jun 13, 2018