Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
UPRFtb

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 23, 2018

more Recent Ratings
75 % The Butterfly Effect (2004) - Sep 23, 2018
70 % Requiem for a Dream (2000) - Sep 23, 2018
75 % Equilibrium (2002) - Sep 23, 2018
70 % Inside Man (2006) - Sep 23, 2018
70 % Thelma & Louise (1991) - Sep 23, 2018
90 % The Matrix Reloaded (2003) - Sep 23, 2018
75 % Deja Vu (2006) - Sep 23, 2018
70 % Wanted (2008) - Sep 23, 2018
70 % The Devil Wears Prada (2006) - Sep 23, 2018
85 % August Rush (2007) - Sep 23, 2018