Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
UQKztf

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 12, 2018

more Recent Ratings
97 75% The Act of Killing (2012) - Sep 12, 2018
99 90% Carlito's Way (1993) - Sep 12, 2018
85 50% Baby Driver (2017) - Sep 12, 2018
99 90% Drive (2011) - Sep 12, 2018
75 25% The English Patient (1996) - Sep 12, 2018
65 5% Step Brothers (2008) - Sep 12, 2018
70 15% Starsky & Hutch (2004) - Sep 12, 2018
90 65% Magnolia (1999) - Sep 12, 2018
85 50% Exit Through the Gift Shop (2010) - Sep 12, 2018
80 35% Django Unchained (2012) - Sep 12, 2018