Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
UVvrGG

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 9, 2019

more Recent Ratings
70 40% The Illusionist (2006) - Mar 09, 2019
80 70% American Beauty (1999) - Mar 09, 2019
79 55% Mary and Max (2009) - Mar 09, 2019
100 95% Death Proof (2007) - Mar 09, 2019
50 25% I Am Legend (2007) - Mar 09, 2019
80 70% Vanilla Sky (2001) - Mar 09, 2019
70 40% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Mar 09, 2019
5% The Exorcist (1973) - Mar 09, 2019
99 85% A Clockwork Orange (1971) - Mar 09, 2019
30 15% Finding Nemo (2003) - Mar 09, 2019