Uatenor

uatenor
Film Freak - 852 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 16% Sex Tape (2014) - Rated 27 Jul 2014
75 10% Transformers: Age of Extinction (2014) - Rated 27 Jul 2014
89 56% The Thomas Crown Affair (1999) - Rated 15 Jul 2014
95 90% Hamlet (1996) - Rated 15 Jul 2014
90 73% Pineapple Express (2008) - Rated 15 Jul 2014
89 56% So I Married an Axe Murderer (1993) - Rated 15 Jul 2014
95 90% M (1931) - Rated 15 Jul 2014
80 26% Batman (1966) - Rated 15 Jul 2014
90 73% Clue (1985) - Rated 15 Jul 2014
90 73% Nothing to Lose (1997) - Rated 15 Jul 2014