Ucar09

ucar09
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 19 Nov 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 21% Tatlım Tatlım (2017) - Rated 19 Nov 2017
60 7% Su ve Ates (2013) - Rated 19 Nov 2017
80 33% 12 Angry Men (1957) - Rated 19 Nov 2017
80 33% The Legend of Tarzan (2016) - Rated 19 Nov 2017
60 7% The Loft (2015) - Rated 19 Nov 2017
80 33% The Best of Me (2014) - Rated 19 Nov 2017
70 16% Sonsuz Aşk (2017) - Rated 19 Nov 2017
90 69% Like Crazy (2011) - Rated 19 Nov 2017
85 50% Pride & Prejudice (2005) - Rated 19 Nov 2017
90 69% A United Kingdom (2016) - Rated 19 Nov 2017