Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
UfPV6U

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 9, 2018

more Recent Ratings
98 95% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Dec 09, 2018
75 5% The Karate Kid (1984) - Dec 09, 2018
89 40% Dogma (1999) - Dec 09, 2018
87 15% Sherlock Holmes (2009) - Dec 09, 2018
95 70% No Country for Old Men (2007) - Dec 09, 2018
97 85% Les Misérables (2012) - Dec 09, 2018
95 70% Hotel Rwanda (2004) - Dec 09, 2018
89 40% Blood Diamond (2006) - Dec 09, 2018
90 55% The Sixth Sense (1999) - Dec 09, 2018
88 25% Atomic Blonde (2017) - Dec 09, 2018