Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
UgDemirelce

Cinema Addict - 1012 Film Ratings

Member Since: Feb 11, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out UgDemirelce's...
70 45% A Woman of Paris (1923) - Mar 29, 2020
70 45% Three Ages (1923) - Mar 26, 2020
60 22% The White Sister (1923) - Mar 23, 2020
60 22% The Hunchback of Notre Dame (1923) - Mar 22, 2020
67 33% Grandma's Boy (1922) - Mar 21, 2020
78 57% Safety Last! (1923) - Mar 20, 2020
53 13% Souls for Sale (1923) - Mar 19, 2020
63 32% The Pilgrim (1923) - Mar 19, 2020
73 57% La Roue (1923) - Mar 18, 2020
65 33% Eld ombord (1923) - Mar 15, 2020