Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Uha1WD

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Jan 25, 2019

more Recent Ratings
75 30% The Running Man (1987) - Jan 25, 2019
76 42% Mallrats (1995) - Jan 25, 2019
91 96% Blade Runner (1982) - Jan 25, 2019
87 88% Inglourious Basterds (2009) - Jan 25, 2019
86 80% Catch Me If You Can (2002) - Jan 25, 2019
85 73% Gladiator (2000) - Jan 25, 2019
83 57% Captain America: Civil War (2016) - Jan 25, 2019
84 65% Dog Day Afternoon (1975) - Jan 25, 2019
75 30% A Few Good Men (1992) - Jan 25, 2019
64 3% Devil's Advocate (1997) - Jan 25, 2019