Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Uhzmcg

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Feb 12, 2019

more Recent Ratings
70 21% (500) Days of Summer (2009) - Feb 12, 2019
100 93% Clueless (1995) - Feb 12, 2019
85 53% Baby Driver (2017) - Feb 12, 2019
90 68% Wall Street (1987) - Feb 12, 2019
40 12% Spring Breakers (2013) - Feb 12, 2019
40 12% Avatar (2009) - Feb 12, 2019
76 28% Lady Bird (2017) - Feb 12, 2019
80 37% I, Tonya (2017) - Feb 12, 2019
82 46% Molly's Game (2017) - Feb 12, 2019
90 68% BlacKkKlansman (2018) - Feb 12, 2019