Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
UiugDy

Flick Fan - 50 Film Ratings

Member Since: Dec 27, 2019

more Recent Ratings
90 64% Shaun of the Dead (2004) - Dec 30, 2019
1% Ad Astra (2019) - Dec 30, 2019
90 64% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Dec 30, 2019
80 23% The Terminal (2004) - Dec 30, 2019
75 14% Demolition Man (1993) - Dec 30, 2019
75 14% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Dec 30, 2019
90 64% Mrs. Doubtfire (1993) - Dec 30, 2019
75 14% The Adventures of Tintin (2011) - Dec 30, 2019
80 23% The Hateful Eight (2015) - Dec 30, 2019
80 23% Forrest Gump (1994) - Dec 30, 2019