Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
UkL1WN

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: May 5, 2018

more Recent Ratings
95 68% American Psycho (2000) - May 05, 2018
95 68% Remember the Titans (2000) - May 05, 2018
95 68% Kill Bill: Volume 1 (2003) - May 05, 2018
75 9% Source Code (2011) - May 05, 2018
100 90% Django Unchained (2012) - May 05, 2018
84 40% Spider-Man: Homecoming (2017) - May 05, 2018
75 9% Demolition Man (1993) - May 05, 2018
90 50% Mad Max: Fury Road (2015) - May 05, 2018
80 27% In Bruges (2008) - May 05, 2018
100 90% Looper (2012) - May 05, 2018