Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
UlyssesARock

Movie Buff - 107 Film Ratings

Member Since: Feb 26, 2019

Location: Chile

Bio: .
more Recent Ratings
Check out UlyssesARock's...
95 96% La Notte (1961) - Feb 28, 2019
82 66% No Country for Old Men (2007) - Feb 26, 2019
77 28% Inception (2010) - Feb 26, 2019
89 86% Full Metal Jacket (1987) - Feb 26, 2019
90 89% Werckmeister Harmonies (2000) - Feb 26, 2019
91 91% L'Eclisse (1962) - Feb 26, 2019
92 92% L'avventura (1960) - Feb 26, 2019
100 99% Red Desert (1964) - Feb 26, 2019
100 99% Winter Light (1963) - Feb 26, 2019
83 72% Raging Bull (1980) - Feb 26, 2019