Umberia

umberia
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2014
Location: TACOMA, Washington, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 37% Spaceballs (1987) - Rated 28 Dec 2014
89 85% Spirited Away (2001) - Rated 28 Dec 2014
85 75% Sliding Doors (1998) - Rated 28 Dec 2014
80 55% The Wizard of Oz (1939) - Rated 28 Dec 2014
80 55% The Rock (1996) - Rated 28 Dec 2014
30 6% Dumb and Dumber (1994) - Rated 28 Dec 2014
88 83% Mary Poppins (1964) - Rated 28 Dec 2014
89 85% The King's Speech (2010) - Rated 28 Dec 2014
65 20% The Graduate (1967) - Rated 28 Dec 2014
70 25% Airplane! (1980) - Rated 28 Dec 2014