Upsilon

upsilon
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2018
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 30 Jan 2019
92 94% WALL·E (2008) - Rated 18 Jan 2019
80 41% Fantasia 2000 (1999) - Rated 18 Jan 2019
90 85% The King and the Mockingbird (1980) - Rated 18 Jan 2019
85 55% Life Is Beautiful (1997) - Rated 24 Dec 2018
15 1% OSS 117: Cairo, Nest of Spies (2006) - Rated 24 Dec 2018
60 24% The Night of the Hunter (1955) - Rated 22 Dec 2018
87 67% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 22 Dec 2018
25 4% Goldfinger (1964) - Rated 21 Dec 2018
85 55% Those People (2015) - Rated 21 Dec 2018