Urve

urve
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 31% The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015) - Rated 07 Feb 2018
67 45% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 07 Feb 2018
68 52% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 07 Feb 2018
70 63% The Hunger Games (2012) - Rated 07 Feb 2018
64 24% Thor (2011) - Rated 07 Feb 2018
55 9% Jurassic World (2015) - Rated 07 Feb 2018
55 9% The Big Bang Theory (2007) - Rated 07 Feb 2018
65 31% Malcolm in the Middle (2000) - Rated 07 Feb 2018
76 81% The Way Back (2010) - Rated 07 Feb 2018
74 75% Seven Years in Tibet (1997) - Rated 07 Feb 2018