Usedirectly

usedirectly
Movie Buff - 378 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2012
Location: New Hampshire, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 65% Chasing Amy (1997) - Rated 20 Aug 2012
70 39% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 20 Aug 2012
75 52% Bad Santa (2003) - Rated 20 Aug 2012
75 52% Tombstone (1993) - Rated 20 Aug 2012
70 39% Public Enemies (2009) - Rated 20 Aug 2012
70 39% Zoolander (2001) - Rated 20 Aug 2012
80 65% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 20 Aug 2012
85 77% Children of Men (2006) - Rated 20 Aug 2012
70 39% Unbreakable (2000) - Rated 20 Aug 2012
70 39% The Rock (1996) - Rated 20 Aug 2012