Uskullu

uskullu
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 78% Ford v Ferrari (2019) - Rated 21 Mar 2020
80 78% The Favourite (2018) - Rated 19 Jul 2019
10 0% Blade Runner (1982) - Rated 29 Jun 2019
80 78% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 24 Apr 2018
20 5% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 24 Apr 2018
20 5% Donnie Darko (2001) - Rated 24 Apr 2018
100 96% Taxi Driver (1976) - Rated 10 Apr 2018
30 14% American Beauty (1999) - Rated 10 Apr 2018
80 78% The Departed (2006) - Rated 10 Apr 2018
70 65% The Green Mile (1999) - Rated 10 Apr 2018