Usonian

usonian
Movie Buff - 146 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 55% Inherent Vice (2014) - Rated 11 Sep 2016
88 62% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 11 Sep 2016
88 62% Eastern Promises (2007) - Rated 11 Sep 2016
88 62% The Nice Guys (2016) - Rated 11 Sep 2016
85 47% The Graduate (1967) - Rated 11 Sep 2016
87 55% 2 Days in Paris (2007) - Rated 15 Jun 2016
87 55% Burn After Reading (2008) - Rated 15 Jun 2016
84 41% Deadpool (2016) - Rated 15 Jun 2016
50 9% Armageddon (1998) - Rated 08 Apr 2016
45 7% Goodbye World (2013) - Rated 08 Apr 2016