Usuji

usuji
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2017
Location: Romania
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

95 All About Anna (2005) - Rated 26 Jul 2017
90 Lie with Me (2005) - Rated 26 Jul 2017
95 Shortbus (2006) - Rated 26 Jul 2017
95 Crash (1996) - Rated 26 Jul 2017
85 Lolita (1962) - Rated 26 Jul 2017
90 Malena (2000) - Rated 26 Jul 2017
85 9½ Weeks (1986) - Rated 26 Jul 2017
90 Henry & June (1990) - Rated 26 Jul 2017
90 Basic Instinct 2 (2006) - Rated 26 Jul 2017
90 Basic Instinct (1992) - Rated 26 Jul 2017