Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Ut2Wjz

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Nov 23, 2018

more Recent Ratings
65 27% Hackers (1995) - Nov 23, 2018
92 68% Crash (2005) - Nov 23, 2018
100 95% Gangs of New York (2002) - Nov 23, 2018
95 77% Sicario (2015) - Nov 23, 2018
45 13% Maverick (1994) - Nov 23, 2018
85 50% Rounders (1998) - Nov 23, 2018
75 40% The English Patient (1996) - Nov 23, 2018
10 4% Flubber (1997) - Nov 23, 2018
90 59% Kindergarten Cop (1990) - Nov 23, 2018
65 27% Back to the Future Part II (1989) - Nov 23, 2018