Utlaningaar

utlaningaar
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2013
Location: Craiova, Romania, Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% At Land (1944) - Rated 14 Feb 2013
100 97% Meshes of the Afternoon (1943) - Rated 14 Feb 2013
80 59% Psycho (1960) - Rated 14 Feb 2013
75 40% Vertigo (1958) - Rated 14 Feb 2013
85 71% Dial M for Murder (1954) - Rated 14 Feb 2013
70 23% Rear Window (1954) - Rated 14 Feb 2013
60 9% Strangers on a Train (1951) - Rated 14 Feb 2013
85 71% Rope (1948) - Rated 14 Feb 2013
65 16% Notorious (1946) - Rated 14 Feb 2013
95 85% The Seventh Seal (1957) - Rated 14 Feb 2013