Uzername

uzername
Movie Buff - 183 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 86% Cinema Paradiso (1988) - Rated 20 Sep 2014
85 23% The Help (2011) - Rated 20 Sep 2014
95 56% Good Will Hunting (1997) - Rated 20 Sep 2014
95 56% The Number 23 (2007) - Rated 20 Sep 2014
90 38% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 20 Sep 2014
90 38% Goodfellas (1990) - Rated 15 Sep 2014
95 56% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 15 Sep 2014
45 5% Dr. Dolittle (1998) - Rated 15 Sep 2014
85 23% The Terminal (2004) - Rated 15 Sep 2014
90 38% Sherlock Holmes (2009) - Rated 15 Sep 2014