Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
V4YGfE

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 8, 2019

more Recent Ratings
77 25% Elysium (2013) - Dec 08, 2019
96 95% The Thing (1982) - Dec 08, 2019
92 85% Wonder Woman (2017) - Dec 08, 2019
15 15% Nacho Libre (2006) - Dec 08, 2019
78 35% Changeling (2008) - Dec 08, 2019
81 45% Evolution (2001) - Dec 08, 2019
86 65% Skyfall (2012) - Dec 08, 2019
85 55% Romeo + Juliet (1996) - Dec 08, 2019
10 5% Twilight (2008) - Dec 08, 2019
90 75% Ghostbusters (1984) - Dec 08, 2019