Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
VBtqnQ

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 10, 2019

more Recent Ratings
90 80% Back to the Future (1985) - Apr 10, 2019
85 55% Irreversible (2002) - Apr 10, 2019
78 35% Corpse Bride (2005) - Apr 10, 2019
65 15% From Dusk Till Dawn (1996) - Apr 10, 2019
75 25% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Apr 10, 2019
95 95% Black Mirror (2011) - Apr 10, 2019
90 80% American History X (1998) - Apr 10, 2019
89 65% Jackie Brown (1997) - Apr 10, 2019
35 5% Shrek the Third (2007) - Apr 10, 2019
80 45% Looper (2012) - Apr 10, 2019