Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
VDG7jW

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
30 45% Scary Movie 3 (2003) - Jan 18, 2020
70 75% In Bruges (2008) - Jan 18, 2020
50 65% The Mummy (1999) - Jan 18, 2020
10 25% Transformers (2007) - Jan 18, 2020
10% The Fighter (2010) - Jan 18, 2020
10% Coyote Ugly (2000) - Jan 18, 2020
20 35% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Jan 18, 2020
80 90% The Talented Mr. Ripley (1999) - Jan 18, 2020
40 55% American Gangster (2007) - Jan 18, 2020
80 90% Men in Black (1997) - Jan 18, 2020