Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
VDYrgb

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
90 70% Rocky III (1982) - Jan 18, 2020
20 5% Men in Black II (2002) - Jan 18, 2020
70 15% The Wolf of Wall Street (2013) - Jan 18, 2020
90 70% Grown Ups (2010) - Jan 18, 2020
100 90% The Place Beyond the Pines (2013) - Jan 18, 2020
80 45% Man of Steel (2013) - Jan 18, 2020
100 90% Spider-Man 3 (2007) - Jan 18, 2020
80 45% Million Dollar Baby (2004) - Jan 18, 2020
80 45% Wedding Crashers (2005) - Jan 18, 2020
75 25% The Hangover (2009) - Jan 18, 2020