Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
VK7ifq

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 3, 2019

more Recent Ratings
70 65% Twins (1988) - Aug 03, 2019
70 65% Public Enemies (2009) - Aug 03, 2019
70 65% Blade Runner 2049 (2017) - Aug 03, 2019
70 65% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Aug 03, 2019
70 65% Lethal Weapon 4 (1998) - Aug 03, 2019
80 95% Kick-Ass (2010) - Aug 03, 2019
60 35% Doctor Strange (2016) - Aug 03, 2019
30 10% Deja Vu (2006) - Aug 03, 2019
50 25% Dawn of the Dead (2004) - Aug 03, 2019
30 10% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 03, 2019