Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
VO38Kd

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Nov 14, 2018

more Recent Ratings
92 71% The Craft (1996) - Nov 14, 2018
82 31% Carrie (1976) - Nov 14, 2018
73 18% The Cabin in the Woods (2012) - Nov 14, 2018
98 94% Raiders of the Lost Ark (1981) - Nov 14, 2018
98 94% The Lost Boys (1987) - Nov 14, 2018
68 13% Silent Hill (2006) - Nov 14, 2018
30 2% The Scorpion King (2002) - Nov 14, 2018
80 23% Saw (2003) - Nov 14, 2018
94 81% An American Werewolf in London (1981) - Nov 14, 2018
93 76% Scream (1996) - Nov 14, 2018