Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
VQHmC4

Flick Fan - 28 Film Ratings

Member Since: Oct 28, 2018

more Recent Ratings
87 76% Eastern Promises (2007) - Oct 28, 2018
94 94% In Bruges (2008) - Oct 28, 2018
90 87% Zodiac (2007) - Oct 28, 2018
90 87% The Aviator (2004) - Oct 28, 2018
85 66% Oldboy (2003) - Oct 28, 2018
80 37% A Beautiful Mind (2001) - Oct 28, 2018
87 76% Jim: The James Foley Story (2016) - Oct 28, 2018
80 37% The Keepers (2017) - Oct 28, 2018
75 17% Mommy Dead and Dearest (2017) - Oct 28, 2018
83 58% Icarus (2017) - Oct 28, 2018