Vafthrudnir

vafthrudnir
Movie Buff - 208 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 69% Battlestar Galactica (2003) - Rated 22 May 2013
85 82% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 22 May 2013
85 82% Revolutionary Girl Utena: The Movie (1999) - Rated 05 Jan 2013
90 92% The Man from Earth (2007) - Rated 05 Jan 2013
80 69% The Butterfly Effect (2004) - Rated 05 Jan 2013
70 41% Cape Fear (1962) - Rated 05 Jan 2013
85 82% Arabesk (1989) - Rated 05 Jan 2013
90 92% Back to the Future Part II (1989) - Rated 05 Jan 2013
80 69% Batman (1989) - Rated 05 Jan 2013
75 55% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 05 Jan 2013