Valaritas

valaritas
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 3% The Invitation (2015) - Rated 15 Jun 2020
100 92% Neon Genesis Evangelion (1995) - Rated 14 May 2020
87 34% Pain and Glory (2019) - Rated 27 Apr 2020
86 19% Frank (2014) - Rated 27 Apr 2020
86 19% Thelma (2017) - Rated 27 Apr 2020
86 19% First Reformed (2018) - Rated 27 Apr 2020
100 92% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 27 Apr 2020
96 69% The House That Jack Built (2018) - Rated 27 Apr 2020
96 69% There Will Be Blood (2007) - Rated 27 Apr 2020
95 50% Phantom Thread (2017) - Rated 27 Apr 2020