Valeh

valeh
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2016
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 69% A Pure Formality (1994) - Rated 14 Apr 2017
93 84% The Salesman (2016) - Rated 11 Mar 2017
71 26% Tekkonkinkreet (2006) - Rated 11 Mar 2017
89 58% Mephisto (1981) - Rated 07 Jan 2017
70 15% The Marriage of Maria Braun (1979) - Rated 12 Dec 2016
89 58% Amores Perros (2000) - Rated 28 Nov 2016
71 26% The Intern (2015) - Rated 14 Nov 2016
91 76% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 14 Nov 2016
20 4% Joy (2015) - Rated 14 Nov 2016
87 45% Ragbar (1972) - Rated 14 Nov 2016