Valentina

valentina
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 48% The Lego Movie (2014) - Rated 27 Jul 2015
90 73% The King's Speech (2010) - Rated 27 Jul 2015
80 31% Groundhog Day (1993) - Rated 27 Jul 2015
85 48% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 27 Jul 2015
87 58% Whisper of the Heart (1995) - Rated 27 Jul 2015
85 48% My Neighbors the Yamadas (1999) - Rated 27 Jul 2015
90 73% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 27 Jul 2015
95 91% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 27 Jul 2015
97 98% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 27 Jul 2015
85 48% Only Yesterday (1991) - Rated 27 Jul 2015