Vanja24

vanja24
Movie Buff - 175 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2017
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 53% Anger Management (2003) - Rated 17 Aug 2017
90 53% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 17 Aug 2017
100 90% Amélie (2001) - Rated 17 Aug 2017
95 72% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 17 Aug 2017
100 90% Drowning Mona (2000) - Rated 16 Aug 2017
100 90% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 16 Aug 2017
100 90% Oldboy (2003) - Rated 16 Aug 2017
90 53% Citizenfour (2014) - Rated 16 Aug 2017
100 90% Before Midnight (2013) - Rated 16 Aug 2017
90 53% Hell House (2001) - Rated 16 Aug 2017