Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Vanjari

Movie Buff - 304 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2014

Location: Canada

more Recent Ratings
90 90% Mad Max: Fury Road (2015) - Oct 08, 2018
75 56% Hitch (2005) - Oct 08, 2018
85 82% Mrs. Doubtfire (1993) - Oct 08, 2018
50 19% Nacho Libre (2006) - Oct 08, 2018
10 0% The Social Network (2010) - Oct 08, 2018
"Awwwwwful... "
85 82% The Santa Clause (1994) - Oct 08, 2018
90 90% Doctor Strange (2016) - Oct 08, 2018
80 70% The Ugly Truth (2009) - Oct 08, 2018
30 5% Paul (2011) - Oct 08, 2018
90 90% Ratatouille (2007) - Oct 08, 2018