VatoGato

vatogato
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 65% National Treasure (2004) - Rated 21 Aug 2013
65 29% Face/Off (1997) - Rated 21 Aug 2013
72 47% Alien (1979) - Rated 21 Aug 2013
65 29% Fantastic Four (2005) - Rated 21 Aug 2013
73 51% Solaris (2002) - Rated 21 Aug 2013
77 69% Snatch (2000) - Rated 21 Aug 2013
64 26% Doctor Zhivago (1965) - Rated 21 Aug 2013
60 19% The Dictator (2012) - Rated 21 Aug 2013
76 65% Cashback (2006) - Rated 21 Aug 2013
76 65% 50/50 (2011) - Rated 21 Aug 2013