Vault-Tec_HQ

vault_techq
Film Freak - 977 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 28% Lady Bird (2017) - Rated 09 Dec 2017
76 23% The Girl in the Café (2005) - Rated 29 Oct 2017
93 97% Mindhunter (2017) - Rated 28 Oct 2017
77 28% Happy Death Day (2017) - Rated 28 Oct 2017
90 93% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 24 Oct 2017
73 16% Species (1995) - Rated 01 Oct 2017
87 83% Heat (1995) - Rated 01 Oct 2017
85 76% Owning Mahowny (2003) - Rated 01 Oct 2017
82 62% Wind River (2017) - Rated 01 Oct 2017
70 11% The LEGO Ninjago Movie (2017) - Rated 29 Sep 2017