Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
VbN7FX

Flick Fan - 40 Film Ratings

Member Since: Nov 22, 2019

more Recent Ratings
81 70% Calvary (2014) - Nov 22, 2019
88 83% Hereditary (2018) - Nov 22, 2019
75 47% Donnie Darko (2001) - Nov 22, 2019
80 65% The Thing (1982) - Nov 22, 2019
83 73% We Need to Talk About Kevin (2011) - Nov 22, 2019
58 23% Black Panther (2018) - Nov 22, 2019
55 21% Melancholia (2011) - Nov 22, 2019
77 51% The Revenant (2015) - Nov 22, 2019
88 83% Lady Bird (2017) - Nov 22, 2019
64 32% Skyfall (2012) - Nov 22, 2019