Venryx

Recent Ratings
Check out Venryx's...
75 34% | Zankyou No Terror (2014) - Jan 20, 2020 |
95 92% | Yuri!!! On Ice (2016) - Jan 20, 2020 |
85 72% | Sword Art Online Alternative Gun Gale Online (2018) - Jan 20, 2020 |
85 72% | Sword Art Online (2012) - Jan 20, 2020 |
100 98% | Seraph of the End (2015) - Jan 20, 2020 |
50 4% | ReLIFE (2016) - Jan 20, 2020 |
90 81% | Re: Zero - Starting Life in Another World (2016) - Jan 20, 2020 |
70 24% | Nabari no Ou (2008) - Jan 20, 2020 |
95 92% | My Hero Academia (2016) - Jan 20, 2020 |
90 81% | Moribito: Guardian of the Spirit (2007) - Jan 20, 2020 |