VerilyPapaya

verilypapaya
Movie Buff - 354 Film Ratings
Member Since: 10 Jan 2022
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 51% They Shoot Horses, Don't They? (1969) - Rated 13 Jan 2022
69 40% I Wanna Hold Your Hand (1978) - Rated 12 Jan 2022
53 11% Sundown: The Vampire in Retreat (1990) - Rated 12 Jan 2022
69 40% Baskets (2016) - Rated 12 Jan 2022
66 33% Cocoon (1985) - Rated 12 Jan 2022
80 77% What We Do in the Shadows (2019) - Rated 12 Jan 2022
66 33% Sorry to Bother You (2018) - Rated 12 Jan 2022
70 43% Speed Racer (2008) - Rated 12 Jan 2022
54 12% Maleficent (2014) - Rated 12 Jan 2022
73 51% Rocketman (2019) - Rated 12 Jan 2022