Vero

vero
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2019
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87% Sherlock Holmes (2009) - Rated 19 Jan 2019
10 96% The Avengers (2012) - Rated 19 Jan 2019
87% RocknRolla (2008) - Rated 19 Jan 2019
60% Moulin Rouge! (2001) - Rated 19 Jan 2019
60% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 19 Jan 2019
45% The Book of Eli (2010) - Rated 19 Jan 2019
60% Ghost in the Shell (1995) - Rated 19 Jan 2019
60% Spider-Man 2 (2004) - Rated 19 Jan 2019
87% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 19 Jan 2019
31% The Reader (2008) - Rated 19 Jan 2019