Vessla

vessla
Cinema Addict - 1142 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2018
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 57% Ett drömspel (1963) - Rated 18 Sep 2018
74 57% Through a Glass Darkly (1961) - Rated 18 Sep 2018
84 90% Winter Light (1963) - Rated 18 Sep 2018
48 6% All These Women (1964) - Rated 18 Sep 2018
76 63% April and the Extraordinary World (2015) - Rated 18 Sep 2018
82 86% Seven Days in May (1964) - Rated 18 Sep 2018
70 42% Rikos ja rangaistus (1983) - Rated 18 Sep 2018
74 57% A Quiet Place (2018) - Rated 18 Sep 2018
78 69% The Body Snatcher (1945) - Rated 18 Sep 2018
62 23% Solo: A Star Wars Story (2018) - Rated 18 Sep 2018