ViC1112

vic1112
Movie Buff - 146 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2012
Location: Santo Domingo, SDE, Dominican Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 82% It Happened One Night (1934) - Rated 18 Jul 2012
97 92% Inglourious Basterds (2009) - Rated 18 Jul 2012
96 82% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 18 Jul 2012
96 82% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 18 Jul 2012
96 82% Inception (2010) - Rated 18 Jul 2012
96 82% Hotel Rwanda (2004) - Rated 18 Jul 2012
96 82% The Great Escape (1963) - Rated 18 Jul 2012
96 82% Goodfellas (1990) - Rated 18 Jul 2012
96 82% Gone with the Wind (1939) - Rated 18 Jul 2012
98 96% The Godfather (1972) - Rated 18 Jul 2012