Vickieee

vickieee
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2021
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 16% Mulholland Drive (2001) - Rated 10 Mar 2024
88 94% Green Book (2018) - Rated 10 Mar 2024
80 59% Poor Things (2023) - Rated 23 Feb 2024
55 8% Asteroid City (2023) - Rated 23 Feb 2024
30 2% Desperados (2020) - Rated 23 Jan 2024
75 37% Black Bear (2020) - Rated 04 Jan 2024
90 97% Capharnaüm (2018) - Rated 01 Jan 2024
85 83% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Rated 31 Dec 2023
70 22% Saltburn (2023) - Rated 31 Dec 2023
75 37% The Wicker Man (1973) - Rated 31 Dec 2023