ViggenTA

viggenta
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 47% The Untouchables (1987) - Rated 18 Oct 2021
90 66% A Bronx Tale (1993) - Rated 18 Oct 2021
95 86% Casino (1995) - Rated 18 Oct 2021
90 66% Jackie Brown (1997) - Rated 18 Oct 2021
99 94% Your Name. (2016) - Rated 18 Oct 2021
89 47% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 18 Oct 2021
95 86% Goodfellas (1990) - Rated 18 Oct 2021
90 66% Manhunt (2017) - Rated 18 Oct 2021
90 66% Saving Private Ryan (1998) - Rated 18 Oct 2021
90 66% Gladiator (2000) - Rated 18 Oct 2021