Vikki Bardot

vikki_bardot
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 62% Philomena (2013) - Rated 03 Jan 2020
98 91% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 03 Jan 2020
95 87% Spirited Away (2001) - Rated 03 Jan 2020
100 95% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 03 Jan 2020
100 95% Bright Star (2009) - Rated 03 Jan 2020
100 95% Manchester by the Sea (2016) - Rated 03 Jan 2020
95 87% Carol (2015) - Rated 03 Jan 2020
100 95% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 03 Jan 2020
85 62% Snowpiercer (2014) - Rated 03 Jan 2020
75 29% Okja (2017) - Rated 03 Jan 2020