Vinicolette

vinicolette
Movie Buff - 307 Film Ratings
Member Since: 26 Jan 2015
Location: Vienna, Austria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 60% Kalt ist der Abendhauch (2000) - Rated 05 Sep 2015
88 94% A Woman in Berlin (2008) - Rated 17 Apr 2015
63 48% All the President's Men (1976) - Rated 23 Mar 2015
73 68% Hannah Arendt (2012) - Rated 14 Mar 2015
91 97% Blue in the Face (1995) - Rated 14 Mar 2015
80 84% Food, Inc. (2008) - Rated 14 Mar 2015
74 71% Let the Right One In (2008) - Rated 27 Jan 2015
74 71% Så som i himmelen (2004) - Rated 27 Jan 2015
2% Marie Antoinette (2006) - Rated 26 Jan 2015
80 84% The Celluloid Closet (1995) - Rated 26 Jan 2015