Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Vinsanity

Flick Fan - 21 Film Ratings

Member Since: Sep 10, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Vinsanity's...
90 61% Patriot Games (1992) - Sep 10, 2018
93 80% American Graffiti (1973) - Sep 10, 2018
94 88% Breaking Bad (2008) - Sep 10, 2018
90 61% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Sep 10, 2018
87 50% Nightcrawler (2014) - Sep 10, 2018
93 80% Saving Private Ryan (1998) - Sep 10, 2018
95 95% Inglourious Basterds (2009) - Sep 10, 2018
85 45% Almost Famous (2000) - Sep 10, 2018
83 38% Scarface (1983) - Sep 10, 2018
80 26% We're the Millers (2013) - Sep 10, 2018