ViperStrike

viperstrike
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 10 May 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 82% The Godfather: Part II (1974) - Rated 11 Jun 2018
85 32% Shot Caller (2017) - Rated 26 May 2018
100 82% The Terminator (1984) - Rated 26 May 2018
100 82% The Godfather (1972) - Rated 14 May 2018
99 62% Interstellar (2014) - Rated 14 May 2018
95 55% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 14 May 2018
85 32% Daredevil (2015) - Rated 14 May 2018
17 2% Justice League (2017) - Rated 13 May 2018
100 82% Taxi Driver (1976) - Rated 12 May 2018
57 17% Flight World War II (2015) - Rated 12 May 2018